שרותי מחשוב לעסקים

IT-CENTER – המותג העסקי של המעבדה הירושלמית המרכזית

בחירה נכונה של אנשי מקצוע תביא להצלחת העסק ולמקסימום תפוקה בעבודה!

IT אלו ראשי תיבות של Information Technology שפירושם בעברית הוא טכנולוגיית מידע. בעידן הטכנולוגי, מערכות המידע הן הלב הפועם של כל ארגון ובית עסק והן חלק בלתי נפרד מכל חברה, ארגון או בית עסק.

שירותי ה – IT כוללים נושאים רבים כמו תכנון מערך של מחשוב ותקשורת, התקנת התוכנות המתאימות, תחזוקת מחשבים, אבטחת מידע, גיבוי בענן ועוד.

בתקופה שבה ההתנהלות היום יומית נהיית יותר ויותר ממוחשבת גובר הצורך בשירותים של אנשי IT מקצועיים. עבודתם של אנשי המקצוע המתמחים בשירותי IT מתחילה בהקמת מערך הממוחשב וממשיכה בתחזוקה השוטפת ובמתן פתרונות לתקלות ולבעיות הצצות במהלך העבודה.

בחירה נכונה בשירותי IT לעסק היא חיונית להצלחה ולתפוקת העבודה. כדי לבחור את המערכות הנכונות ולתפעל את העסק ללא הפסקה, עשרים וארבע שעות ושבעה ימים בשבוע אתם חייבים צוות מנצח.

אנחנו ב– IT-CENTER מומחים בתחום הטכנולוגיה ובטכנולוגיית המידע בפרט. צברנו ניסיון רב ואנו מעניקים שירותים לארגונים, לחברות ולעסקים גדולים וקטנים. השירותים שלנו ניתנים בהתאם לצרכים הייחודים של כל בית עסק. אנחנו נדאג לעסק שלכם, בדיוק כמו שאנחנו דואגים לעסק שלנו!

מי צריך שירותי IT?

מערכות המידע הטכנולוגיות רלוונטיות בכל בית עסק ובכל ארגון, החל מעסקים קטנים ועד לעסקים גדולים המחזיקים עשרות ואפילו מאות עובדים.

אין בית עסק שלא נתקל בבעיות במחשוב, אלו יכולות להיות בעיות קטנות כמו תקלה במדפסת הרשת ועד לתקלות חמורות כמו תקלת תקשורת בין כל מחשבי הארגון, גניבת מידע, קריסה של אחת המערכות או של כולן ועוד. כאשר אחת התקלות מתרחשת, הטכנאים המיומנים שלנו יעזרו יעניקו לכם שירותי מקצועי ואיכותי, בכל מקום ובכל שעה.

בעידן הטכנולוגי ניהול עסק דורש התמודדות עם מערכות ועם אמצעי מחשוב שונים, היכרות עם המוצרים העדכניים והמועדפים בהתאם לצרכים ולדרישות הייחודיות של כל בית עסק או ארגון ושדרוג ושיפור תמידי של טכנולוגיית המידע שלכם.

מבט מהיר על השירותים הנפוצים שלנו:

תחזוקת מחשבים – תחזוקת מחשבים רציפה שומרת עליכם מהלא נודע, ממשברים ואפילו מקטסטרופות. כמה פעמים ספקתם כפיים ואמרתם, “אוי לא, הכול נמחק לי“, כמה פעמים בדיוק לפני שהייתם צריכים להציג מסמכים חשובים המחשב לא נדלק? צוות העובדים שלנו ידאג לגיבוי קבצים, לעדכוני אנטי וירוס, יעדכנו ויתחזקו את מערכות ההפעלה ואת החומרה בהתאם לפיתוח העסק ולצרכים שלכם.

אבטחת מידע – אבטחת מידע תשמור על המידע היקר של בית העסק ותמנע גניבה, העתקה, שיבושים או חשיפה לעיניים זרות ועוינות. אנו מספקים אבטחת מידע בהתאם לצרכים ולדרישות הייחודיות של כל בית עסק.

ניהול פרויקטים מתקדמים – הקמת מערכת המחשוב לבית עסק דורשת בחירה נכונה של המערכות הרלוונטיות והתקנתן. הקמת עמדות עבודה, רישות המערכות בתוך בית העסק ושמירה על אבטחת המידע.

ניהול ותחזוקה של שרתים וגיבוי המידע על גבי מספר שרתים. תחזוקה, טיפול ומניעה של מצבי קריסה, חוסר גישה למידע הארגוני ותקלות באבטחת המידע ומצבים נוספים העלולים לסכן את בית העסק.

שירותי תמיכה למחשבים יאפשרו לבית העסק תפקוד טכנולוגי מושלם מכל עמדת מחשב נייח, מהלפטופ ועוד. אנו נעניק פתרון יעיל ומהיר לכל תקלה דרך הטלפון או בהגעה פיזית אליכם למשרד.

מחשוב ענן – אנו נסייע לכם לגבות את כל המידע בדרך בטוחה ומאובטחת על גבי ענן. נשמור על המידע מפני איומים, פריצה וחשיפה ונעניק פתרון מידי לתקלות, שגיאות או השבתה.

למה גם לכם כדאי לבחור בנו?

אנו בחברת IT-CENTER פועלים בשני מישורים, במישור המידי ובהכנה של תכנית מונעת.

במישור המידי – כאשר מתרחשת תקלה פתאומית ברשת או בשרת אנו נאבחן את הבעיה, ננתח אותה וניתן פתרון מידי במהירות האפשרית. בכל מצב שבו מתרחשת תקלה, המטרה שלנו היא להפחית עד למינימום את זמן ההשבתה ולהחזיר את המערכת לתפקוד מידי כדי שלא תאבדו זמן יקר.

אנו לא עוסקים רק בתיקון ובפתרון של בעיות טכניות העלולות לצוץ בכל בית עסק ובכל ארגון, אנו מציעים פתרונות חכמים לשיפור וייעול התפקוד של העסק והתגוננות מקדימה בפני שיבושים ותקלות ואובדן מידע עסקי חשוב.

התאוששות מאסון המונח אסון בעולם המחשוב הוא כל פעולה שגורמת לקריסת המערכת, להשבתת המערכת ולאובדן של נתוני החברה. במקרה של אסון אנו מבטיחים להחזיר את המצב לקדמותו בדיוק כנו שהיה רגע לפני שקרה האסון. אנו מבטיחים את ההמשכיות העסקית במאה אחוז בתוך שעה עד ארבע שעות.

אנו מספקים שירותים ותמיכה עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, גם בשבתות ובחגים.

אנו מעניקים שירותי IT לאינספור עסקים. הצטרפו גם אתם אליהם!

כאשר אתם שוכרים שירותים חיצוניים אתם מוזילים באופן משמעותי את העלויות. אתם חוסכים משאבים כספיים של עלויות הקמת הצוות וההכשרה שלהם ומשלמים רק על השירות שאותו אתם מקבלים.

בכל מקרה של תקלה אנו נבדוק ונבחן את הדרך לטיפול כבר בשיחת הטלפון. במקרים רבים נדע לטפל בתקלה מרחוק באמצעות השתלטות על המחשב, אם לא נוכל לטפל בתקלה מרחוק נגיע אל בית העסק עצמו ונטפל בתקלה במהירות המידית עד שכל המערכות יפעלו בצורה מושלמת.

אנו מציעים שירותי IT המותאמים בהתאמה אישית לדרישות, לצרכים וליכולות של כל בית עסק, חברה או ארגון.

לסיכום, אתם יכולים להצטיין בתחום שבו אתם עוסקים, לשווק היטב ולרכוש לקוחות חדשים, אך אם השירות שלכם יהיה לקוי, זה מה שהלקוחות שלכם יזכרו מכם. כיום, ההצלחה של עסקים רבים תלויה בניהול נכון של מערכות המחשוב. ניהול עדכני וחכם של מערכות המחשוב ובחירה בספק שירות מקצועי הפכו להיות גורם מכריע בהצלחה ובהישגים של בתי העסקים, החברות והארגונים השונים.

בחרתם בנו, יש לנו את הידע, את הניסיון ואת הכלים המתקדמים כדי לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

דילוג לתוכן